STAR WARS

STAR WARS

Star Wars je filmová sága, která je tu s námi již 40 let a stále nekončí. Důkazem je to, že v prosinci loňského roku dorazila do kin již 8. epizodu Star Wars: Poslední z Jediů. Pokud máte i u vás doma malého fanouška Star Wars, u nás můžete vybrat ze široké nabídky zboží a oblečení pro děti s tímto pohádkovým motivem. Nejen dětské oblečení, ale také další sortiment jako batohy, deky, osušky, deštníky, kšiltovky, ale i nafukovací hračky do vody. V našem obchodě koupíte vše pro ty nejvěrnější, ale i nové fanoušky Star Wars.

Na světě snad není člověka, který by neznal fenomén Star Wars ságy, ale víte, že Hvězdné války slaví i svůj den a v kalendáři připadá na 4. května den Star Wars.

A víte proč zrovna 4.5.?

Stalo se tak díky větě: „May the Fourth Be with You, Maggie," kterou otiskl The London Evening News, když se Margaret Thatcherová stala předsedkyní britské vlády. V překladu „Čtvrtý máj je s Tebou, Maggie". Avšak tuto větu můžeme snadno přečíst i jako „May The Force Be With You," a to již není potřeba žádnému fanouškovi Star Wars představovat: „Nechť Tě provází síla". 

Výsledky vyhledávání

E-shop vytvořil a spravuje Tomáš Neděla

Chcete podobný eshop? Napište na nedela.tomas@gmail.com, určitě se domluvíme.