STAR WARS

STAR WARS

Star Wars je filmová sága, která je tu s námi již 40 let a stále nekončí. Důkazem je to, že v prosinci loňského roku dorazila do kin již 8. epizodu Star Wars: Poslední z Jediů. Pokud máte i u vás doma malého fanouška Star Wars, u nás můžete vybrat ze široké nabídky zboží a oblečení pro děti s tímto pohádkovým motivem. Nejen dětské oblečení, ale také další sortiment jako batohy, deky, osušky, deštníky, kšiltovky, ale i nafukovací hračky do vody. V našem obchodě koupíte vše pro ty nejvěrnější, ale i nové fanoušky Star Wars.

Na světě snad není člověka, který by neznal fenomén Star Wars ságy, ale víte, že Hvězdné války slaví i svůj den a v kalendáři připadá na 4. května den Star Wars.

A víte proč zrovna 4.5.?

Stalo se tak díky větě: „May the Fourth Be with You, Maggie," kterou otiskl The London Evening News, když se Margaret Thatcherová stala předsedkyní britské vlády. V překladu „Čtvrtý máj je s Tebou, Maggie". Avšak tuto větu můžeme snadno přečíst i jako „May The Force Be With You," a to již není potřeba žádnému fanouškovi Star Wars představovat: „Nechť Tě provází síla". 

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní od

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Více jak 10 let na trhu

Provozujeme E-shop již přes 10 let a máme tak mnoho zkušeností a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme připraveni Vám nabídnout široký sortiment zboží za skvělé ceny.

30 dní na vrácení zboží

Chápeme případnou změnu názoru a proto Vám umožňujeme do 30 dnů vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu

801 ks zboží nejen pro děti skladem

Ve vlastním skladu evidujeme nyní 801 ks zboží nejen pro děti, které jsou připraveny ihned k dodání