Dětská auta

Sbírejte naše kovové a plastové autíčka! Naše kolekce zahrnuje všechny druhy vozidel, jako jsou policejní auta, sklápěčky a popelářská auta. Značka TRUXX nabízí plně funkční sklápěče, nakladače a traktory s lžící, které disponují pevnou stavbou a jsou vyrobeny z kvalitního PVC. Pevnost a kvalitu nabízí i Autojeřáb s licencí Mercedes a délkou 70 cm. Naše sbírka zahrnuje také vzpomínky z dětství, jako například plastovou Tatru 148 s hasiči, která spolehlivě uhasí každou dlouhou chvíli. Zvláštním klenotem sbírky je autobus RegioJet od Student Agency, který je vyroben z kovu a plastu a má délku 19 cm. Tento originální žlutý autobus jezdí na zpětný chod. Vyberte si ze široké nabídky a zarezervujte si svá oblíbená vozítka s vynikajícími slevami až 15%!

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní od

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Kupte svému dítěti auta online v našem E-shopu

Nakupujte auta bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii auta máme deskové hry pro každé dítě a kromě toho i doplňky a ostatní , edukační hračky , fidget spinner, pop , figurky , hrací deky . V současné době jsou pohádkové motivy Pohádkové , Zvířátka a Ostatní velmi žádané.

Více jak 10 let na trhu

Provozujeme E-shop již přes 10 let a máme tak mnoho zkušeností a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme připraveni Vám nabídnout široký sortiment zboží za skvělé ceny.

30 dní na vrácení zboží

Chápeme případnou změnu názoru a proto Vám umožňujeme do 30 dnů vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu

849 ks zboží nejen pro děti skladem

Ve vlastním skladu evidujeme nyní 849 ks zboží nejen pro děti, které jsou připraveny ihned k dodání