OBJEDNÁVEJTE DO PONDĚLÍ 18.12. A ZARUČÍME VÁM DORUČENÍ DO VÁNOC!!!

Dětské knihy

Pro děti jsou k dispozici skvělé produkty, které je baví a zároveň rozvíjejí jejich schopnosti. Například pískací kniha pro nejmenší, která nabízí řadové dopravní prostředky ke spoustě zábavy. Album obrázkové Strawberry je vybaven 12 lesklými stránkami a 2 stranami opakovatelně snímatelnými samolepkami, což dětem poskytuje velkou svobodu při realizaci jejich představ. Pro rozvíjení základních znalostí jsou k dispozici tři verze knížek Moje první úkoly s připravenými aktivitami a spoustou úkolů zaměřených na barvy, tvary, čísla a písmena. A nakonec, pro malé miminka je ideální senzorická knížka Baby Ono c more first book, která nabízí hrdiny týmu C MORE a skvělý průzkum hmatu a vidění. Tyto produkty jsou k dispozici za skvělé, přístupné ceny a nabízí vše pro zábavu, učení a rozvoj schopností vašeho dítěte! Navíc sleva 10 % bude platit ještě jen krátkou dobu, takže neváhejte!

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní od

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Kupte svému dítěti knihy online v našem E-shopu

Nakupujte knihy bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii knihy máme auta pro každé dítě a kromě toho i deskové hry , doplňky a ostatní , edukační hračky , fidget spinner, pop , figurky . V současné době jsou pohádkové motivy Pohádkové a Ostatní velmi žádané.

Více jak 10 let na trhu

Provozujeme E-shop již přes 10 let a máme tak mnoho zkušeností a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme připraveni Vám nabídnout široký sortiment zboží za skvělé ceny.

30 dní na vrácení zboží

Chápeme případnou změnu názoru a proto Vám umožňujeme do 30 dnů vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu

957 ks zboží nejen pro děti skladem

Ve vlastním skladu evidujeme nyní 957 ks zboží nejen pro děti, které jsou připraveny ihned k dodání