Dětské panenky

Rádi bychom vám představili naši velkou nabídku dětského oblečení pro vaše panenky. Nabízíme peřinky do kočárku nebo do postýlky, které jsou vhodné pro panenky různých velikostí. Peřinky jsou dodávány s měkkou a pusinkovou výplní a jsou k dostání v různých barvách, jako například sytě růžové, malinové nebo modré kostičkované. Kromě peřinek nabízíme také ostatní doplňky pro panenky, jako jsou bryndáčky, které jsou ideální pro miminka, která potřebují pocit bezpečí. Mezi našimi panenkami najdete různé druhy, jako je panenka Sally, která je skvělou kamarádkou na hraní, mazlení a sdílení tajemství. Nebo panenka Steffi, která může být těhotná princezna a s níž může vaše dítě hrát si na královnu. Kromě panenek nabízíme také další doplňky, jako je pračka nebo domeček pro panenky se světlem a zvukem. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velmi oblíbené mezi malými holčičkami.

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní od

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Kupte svému dítěti panenky a doplňky online v našem E-shopu

Nakupujte panenky a doplňky bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii panenky a doplňky máme auta pro každé dítě a kromě toho i deskové hry , doplňky a ostatní , edukační hračky , fidget spinner, pop , figurky . V současné době jsou pohádkové motivy Pohádkové , Zvířátka a Ostatní velmi žádané.

Více jak 10 let na trhu

Provozujeme E-shop již přes 10 let a máme tak mnoho zkušeností a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme připraveni Vám nabídnout široký sortiment zboží za skvělé ceny.

30 dní na vrácení zboží

Chápeme případnou změnu názoru a proto Vám umožňujeme do 30 dnů vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu

832 ks zboží nejen pro děti skladem

Ve vlastním skladu evidujeme nyní 832 ks zboží nejen pro děti, které jsou připraveny ihned k dodání