Hola, hola, škola volá!

Hola, hola, škola volá!

Prázdniny utekly jako voda a je nejvyšší čas nachystat na začátek září vše potřebné pro Vašeho školáka. Nebo máte doma dokonce nastávajícího prvňáčka a ještě nemáte zkompletované všechny pomůcky? V dnešní době již většina škol před prvním školním dnem rodičům poskytne seznam všech pomůcek, které škola vyžaduje. My se pokusíme se o shrnutí a pomoc s výběrem těch nejdůležitějších.

Základem je kvalitní aktovka, u nás můžete vybírat z aktovek a batohů s motivy oblíbených pohádkových hrdinů jako je Frozen nebo Spiderman. Podobně také penály jsou k dostání v různých typech a designech, které můžete sladit s aktovkou. Do pouzdra budete jistě potřebovat tyto základní psací potřeby: obyčejné tužky, pastelky, ořezávátko, gumu, malé pravítko a nůžky s kulatou špičkou. K uspořádání věcí v aktovce jistě oceníte naši nabídku desek na sešity nebo na abecedu.

Důležitou součástí vybavení do školy je i box na svačinu a láhev na pití, v našem eshopu máme velký výběr tzv. Zdravé láhve.

V neposlední řadě budete potřebovat oblečení pro děti na hodiny tělocviku, nejvhodnější je tričko s krátkým rukávemkraťasy nebo legíny a obuv se světlou podrážkou. Tento cvičební úbor nebo jen samotné přezůvky můžete uložit do některého z těchto pytlíků a vaků.

Výsledky vyhledávání