28. 3. Den učitelů

28. 3. Den učitelů

Světový den učitelů se od roku 1994 po celém světě slaví 5. října. V České republice však připadá každoročně na 28. března, kdy oslavujeme výročí narození Jana Amose Komenského. Ten se narodil v roce 1592 v Nivnici u Uherského Brodu. Je uznáván jako významný český spisovatel, humanista, filozof, teolog a zakladatel moderní pedagogiky.

Ministerstvo školství tento den vyhlašují výsledky ankety Zlatý Ámos a uděluje Plakety Jana Ámose Komenského pro nejlepší učitele. V anketě se vyhlašuje několik kategorií, některé hodnotí odborná porota, některé samotní žáci.

A jak by měl takový nejoblíbenější učitel vypadat? Na jakého učitele ze svých studentských let vzpomínáte nejčastěji?

A jak by měl vypadat správný žák? Měl by chodit do školy vždy upravený, mít vhodné a oblečení, měly by chodit pravidelně a včas podle rozvrhu hodin, být vždy patřičně připravený na výuku a plnit si své domácí úkoly. Ke spolužákům i učitelům se chovat s respektem a úctou.

Bohužel práce učitelů není často patřičně ohodnocena a ani respektována. A proto v tento den je ta nejlepší příležitost své učitele čímkoli potěšit a ukázat, že se žáci ve škole cítí dobře a že si svých učitelů skutečně váží.

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní od

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Více jak 10 let na trhu

Provozujeme E-shop již přes 10 let a máme tak mnoho zkušeností a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme připraveni Vám nabídnout široký sortiment zboží za skvělé ceny.

30 dní na vrácení zboží

Chápeme případnou změnu názoru a proto Vám umožňujeme do 30 dnů vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu

849 ks zboží nejen pro děti skladem

Ve vlastním skladu evidujeme nyní 849 ks zboží nejen pro děti, které jsou připraveny ihned k dodání