22. 9. PODZIM

22. 9. PODZIM

Toto roční období je lidmi pro své specifické znaky, jako jsou například kratší a chladnější dny, odkvétající rostliny a padající listí ze stromů, milováno i nenáviděno.

Léto se s námi rozloučilo několika studenými a deštivými dny a mnozí z Vás jistě museli šáhnout do skříní pro téměř zimní oblečení a to nejen pro děti.

A co na to děti?

Jen si vzpomeňte na svou dětskou radost, když jste mohli sbírat venku spadané kaštany nebo barevné padané listí, vyrábět z něj dekorace, nebo „zvířátka" z kaštanů. A když prší? Oblečme dětem pláštěnky a gumáky a dopřejme jim tu radost se proběhnout v kalužích vody. A co když fouká? Ano, velká větrnost je pro podzimní dny také typická, tak neváhejte, vezměte papírové draky a hurá na kopec. A aby Vás vítr nepřekvapil, můžete využít některé z teplejších oblečení pro děti z naší nabídky, jako jsou například podzimní bundymikiny a svetry nebo čepice.

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní od

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Více jak 10 let na trhu

Provozujeme E-shop již přes 10 let a máme tak mnoho zkušeností a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme připraveni Vám nabídnout široký sortiment zboží za skvělé ceny.

30 dní na vrácení zboží

Chápeme případnou změnu názoru a proto Vám umožňujeme do 30 dnů vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu

829 ks zboží nejen pro děti skladem

Ve vlastním skladu evidujeme nyní 829 ks zboží nejen pro děti, které jsou připraveny ihned k dodání