ZÁSILKOVNA NYNÍ ZA 29,- KČ A K TOMU NAVÍC SLEVA 20,- KČ PŘI PLATBĚ PŘEDEM :)


Časté dotazy

FAQ / Časté dotazy

Jak se správně změřit?

Nejlépe uděláte, pokud změříte svoji stávající mikinu, která Vám dobře padne. K ušití správné velikosti potřebujeme znát délku rukávu od ramenního švu po konec rukávu, přední délku od ramene po spodní lem, zadní délku rovněž od ramene po spodní lem.

Šijeme podle evropského číslování, takže pokud se podíváte na tuto tabulku a najdete v ní svoji velikost, kterou běžně nosíte a sedí Vám dobře, stačí nahlásit příslušnou velikost, popřípadě své preference k prodloužení/zkrácení např. délky rukávů, zúžení pasu, ... 

Odpovídají fotografie oblečení skutečnosti?

Ano, fotíme naše výrobky před odesláním svému majiteli. V případě hotových výrobků rovnou k odeslání vždy odpovídá fotka produktu. Prosím berte na vědomí, že každý výrobek je šitý zvlášť podle vlastního střihu, na kterém se dohodneme, proto se málokdy stane, že by byly výrobky stejné, jako bylo zboží pro jiného zákazníka. 

Jak dlouho trvá, než svou objednávku dostanu?

Vždy se snažíme, abyste své nové kousky měli co nejrychleji. Protože ale šijeme každý kus přesně na Vás, je lépe počítat s lhůtou dodání cca 3-5 týdny. Pokud se Vám zalíbí kousek, který máme skladem, odesíláme ihned. 

Jak své nové oblečení prát?

Aby Vám vydržel Váš nový kousek co nejdéle krásný, doporučujeme prát při nízkých teplotách (doporučená teplota od výrobce látky je 30 °C), nesušit v sušičce a žehlit na mírný stupeň.

Jelikož šijeme z látek s vysokým procentem bavlny, výrobky se časem sráží o 5 - 10 %, zvláště pak na místech zdvojené látky (lemy rukávů, průkčníků, spodních lemů). Při šití na to myslíme a necháváme rezervu, aby se nestalo, že budete mít problém po pár praních prostrčit rukávem ruku.

Hotový výrobek k Vám odchází vypraný a vymáchaný v ustalovači barev, aby byla změna při dlouhodobém používání co nejmenší.

Nalezeno celkem 25 produktů

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní jen za

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Kupte svému dítěti faq online v našem E-shopu

Nakupujte faq bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii faq máme o nás pro každé dítě a kromě toho i celý sortiment , ceník , kontakt , ostatní sortiment , rodinné párové mikiny .