Huggy Wuggy

Huggy Wuggy
Oživte dětský pokoj Harry Potter nebo Poppy Playtime polštářem! Polštářek Harry Potter s oficiální licencí je vyroben z mikrofibrů a má rozměry 35 x 35 cm. Potěšte Vaše dítě tímto jedinečným dárečkem. Díky výplni budete mít stoprocentní jistotu, že Vaše dítě bude mít během spánku nebo odpočinku pohodlný a zdravý spánek. Na druhé straně si můžete užít radost z potisku Poppy Playtime. Polštářek je vyroben z polyesteru, takže snadno udržujete čistý. Rozměry jsou 40 x 40 cm. Oba polštářky jsou k dispozici za stejnou cenu!
 • Sada z kolekce Naše železnice obsahuje lokomotivu s pohonem, vagón, zadní lokomotivu, 12 zahnutých a 8 rovných kolejí. Koleje a...
  Barva : Modrá
  531
 • Dětský polštářek s výplní s motivem Poppy Playtime. Materiál: 100% polyester. Rozměry: 40 x 40 cm. Oboustranný potisk. ...
  Barva : Barevná
  Rozměr textilu : 40x40
  187

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní od

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Kupte svému dítěti huggy wuggy online v našem E-shopu

Nakupujte huggy wuggy bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii huggy wuggy máme angry birds - alias pro každé dítě a kromě toho i brawl stars , fortnite , minecraft , pac-man , playstation . V současné době jsou pohádkové motivy Pohádkové , Počítačové , Zvířátka , Filmové a Sportovní velmi žádané.

Více jak 10 let na trhu

Provozujeme E-shop již přes 10 let a máme tak mnoho zkušeností a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme připraveni Vám nabídnout široký sortiment zboží za skvělé ceny.

30 dní na vrácení zboží

Chápeme případnou změnu názoru a proto Vám umožňujeme do 30 dnů vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu

801 ks zboží nejen pro děti skladem

Ve vlastním skladu evidujeme nyní 801 ks zboží nejen pro děti, které jsou připraveny ihned k dodání