Dětské kolotoče nad postýlku

Zpříjemněte svým nejmenším pobyt v postýlce s kolotoči od Baby Mix. Tyto kolotoče s projekcí světla jsou navrženy tak, aby rozvíjely smysly vašich dětí ještě než se samy dokážou pohybovat. Na našem eshopu najdete kolotoče s různými motivy: od medvídků s čepičkami až po zajíčky. Výška plyšových figurek kolotočů je cca 12 cm. Kolotoče jsou dodávány s ovladačem a jejich barevné provedení přináší radost a příjemné zaměstnání dětem. Každý kolotoč je vhodný pro děti, které se ještě samy nepohybují, a tedy ideální pro nižší postýlky. Udělejte svým dětem radost a zakupte kolotoč nad postýlku od Baby Mix.

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní od

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Kupte svému dítěti kolotoče nad postýlku online v našem E-shopu

Nakupujte kolotoče nad postýlku bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii kolotoče nad postýlku máme auta pro každé dítě a kromě toho i deskové hry , doplňky a ostatní , edukační hračky , fidget spinner, pop , figurky .

Více jak 10 let na trhu

Provozujeme E-shop již přes 10 let a máme tak mnoho zkušeností a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme připraveni Vám nabídnout široký sortiment zboží za skvělé ceny.

30 dní na vrácení zboží

Chápeme případnou změnu názoru a proto Vám umožňujeme do 30 dnů vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu

801 ks zboží nejen pro děti skladem

Ve vlastním skladu evidujeme nyní 801 ks zboží nejen pro děti, které jsou připraveny ihned k dodání