Zima se blíží

Zima se blíží

Pomalu, ale jistě se blíží měsíc prosinec, který s sebou přinese i první zimní den. Ten podle astronomů v letošním roce připadá na 21. prosince 2017 a zima začne okamžikem zimního slunovratu v 17:27:50 hodin.

Zima je jedním ze čtyř ročních období a je typická zejména nejnižšími teplotami a nejkratší dobou denního světla. Podle meteorologů jsou zimními měsíci označovány prosinec, leden a únor.

Toto chladné roční období je oblíbené především u dětí, zejména pokud se dočkají dostatečné sněhové nadílky a mohou venku užívat typických zimních radovánek. V našem eshopu můžete dětem pořídit kvalitní zimní oblečení pro děti a nechat je si užít sáňkování, stavění sněhuláků nebo iglú, i v zimním období totiž platí, že pobyt na čerstvém vzduchu je pro děti potřebný a blahodárný.

Důležité jsou především nohy v teple, proto jsou vhodné kvalitní zimní boty a teplé ponožky nebo punčocháče.

Především v mrazivém počasí je důležité ochránit ruce a prsty pomocí rukavic a neméně významná je i teplá zimní čepice pro děti, a v tuto chvíli už by nemělo nic bránit dětem vyběhnout ven do zimního prostředí.

Se staršími dětmi můžete v zimě vyrazit již za cíleným sportovním vyžitím, ať už na svah lyžovat nebo na stadion si zabruslit, a jistě vy i vaše děti oceníte výběr z naší široké nabídky kvalitních zimních bund a lyžařských zateplených kalhot.

V našem eshopu myslíme i na nejmenší děti a miminka, které je důležité chránit v zimě mnohem víc, než dospělé, protože jakožto ležící nebo sedící v kočárcích se nedostatečně hýbou. Můžete jim opatřit některou ze zimních kombinéz, avšak v zimě se nejspíš neobejdete bez fusaku, jednak fusaku do kočáru, ale taktéž fusaku do autosedačky.

Nejenže se naprostá většina dětí těší na sněhovou nadílku, ale v prosinci přichází i tradiční mikulášské balíčky a nejočekávanější a nejoslavovanější svátky roku - Vánoce. Kromě dětského a kojeneckého oblečení a potravin ze zdravé výživy, o které můžete zpestřit právě mikulášskou nadílku, u nás můžete nakoupit i dárky pod vánoční stromeček. Nabízíme velký výběr hraček pro děti a také u nás můžete sehnat i typický vánoční „měkký" dárek s pohádkovým motivem. Víte jaký?

Na druhou stranu umí být zima i zrádná a zákeřná a třeba u řidičů je toto roční období velmi nepopulární. Umí také přidělat starosti těm, kteří musí zaopatřit teplo svých domovů a udělat dostatečné zásoby topiva na zimu, kteří jen nemohou otočit ventilem ústředního topení, a pro všechny, kterým by i přesto nestačilo teplo domova a stále pociťovali zimu, máme širokou nabídku hřejivých dek.

Výsledky vyhledávání

E-shop vytvořil a spravuje Tomáš Neděla

Chcete podobný eshop? Napište na nedela.tomas@gmail.com, určitě se domluvíme.