Valentýn

Dnes má svátek Valentýn, je to den, kdy si zamilované páry dávají dárky a firmy mnou ruce, že utržily spoustu peněz.

Ale, pojďme se na tento svátek podívat jinak. Co ti, kdo nemají partnera nebo rodinu a děti z jakéhokoli důvodu, kterým by chtěli dát najevo svou lásku zrovna v tento den, kdy cítí obrovský tlak na svou osobu ze všech stran?

Přeji si, aby si lidé uvědomili, že je úplně jedno, jestli je 14. února, 1. května nebo jsou Vánoce. Lásku by si měli vyjadřovat každičký den a nemusí utratit žádné peníze! Láska nemusí mít jen romantickou podobu, což si spousta z nás neuvědomuje. Nejdůležitější láska je k sobě samému. Jak může lásku dát někdo, kdo nemá rád sám sebe? Proto je třeba si dávat lásku různými maličkostmi každý den! Procházkou do přírody, posezením s přáteli, dobrým čajem, odpočinkem, úsměvem do zrcadla....je toho spousta.

Nedávno jsem četla, že většina lidí se ráno při pohledu do zrcadla lekne sama sebe a při tom stačí tak málo! Jediný široký úsměv a hned se cítíte mnohem lépe. Uvědomte si, že láska se vám zrcadlí ne jen v zrcadle, ale hlavně v životě. Je zapotřebí se obdarovávat každý den a nezapomínat na sebe. Zároveň je krásné dělat radost druhým, například pouhým pohlazením, to milují ne jen děti. Časem stráveným s člověkem našemu srdci blízkém. Protože, když dáme komukoli včetně sebe svůj čas a lásku, je to to nejcennější, co můžeme dát a žádný jiný dar se mu nevyrovná!

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní od

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Více jak 10 let na trhu

Provozujeme E-shop již přes 10 let a máme tak mnoho zkušeností a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme připraveni Vám nabídnout široký sortiment zboží za skvělé ceny.

30 dní na vrácení zboží

Chápeme případnou změnu názoru a proto Vám umožňujeme do 30 dnů vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu

837 ks zboží nejen pro děti skladem

Ve vlastním skladu evidujeme nyní 837 ks zboží nejen pro děti, které jsou připraveny ihned k dodání