ZÁSILKOVNA NYNÍ ZA 29,- KČ A K TOMU NAVÍC SLEVA 20,- KČ PŘI PLATBĚ PŘEDEM :)


Valentýn

Dnes má svátek Valentýn, je to den, kdy si zamilované páry dávají dárky a firmy mnou ruce, že utržily spoustu peněz.

Ale, pojďme se na tento svátek podívat jinak. Co ti, kdo nemají partnera nebo rodinu a děti z jakéhokoli důvodu, kterým by chtěli dát najevo svou lásku zrovna v tento den, kdy cítí obrovský tlak na svou osobu ze všech stran?

Přeji si, aby si lidé uvědomili, že je úplně jedno, jestli je 14. února, 1. května nebo jsou Vánoce. Lásku by si měli vyjadřovat každičký den a nemusí utratit žádné peníze! Láska nemusí mít jen romantickou podobu, což si spousta z nás neuvědomuje. Nejdůležitější láska je k sobě samému. Jak může lásku dát někdo, kdo nemá rád sám sebe? Proto je třeba si dávat lásku různými maličkostmi každý den! Procházkou do přírody, posezením s přáteli, dobrým čajem, odpočinkem, úsměvem do zrcadla....je toho spousta.

Nedávno jsem četla, že většina lidí se ráno při pohledu do zrcadla lekne sama sebe a při tom stačí tak málo! Jediný široký úsměv a hned se cítíte mnohem lépe. Uvědomte si, že láska se vám zrcadlí ne jen v zrcadle, ale hlavně v životě. Je zapotřebí se obdarovávat každý den a nezapomínat na sebe. Zároveň je krásné dělat radost druhým, například pouhým pohlazením, to milují ne jen děti. Časem stráveným s člověkem našemu srdci blízkém. Protože, když dáme komukoli včetně sebe svůj čas a lásku, je to to nejcennější, co můžeme dát a žádný jiný dar se mu nevyrovná!

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní jen za

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna