1. 10. ​Mezinárodní den hudby

1. 10. ​Mezinárodní den hudby

Mezinárodní den hudby (International Music Day) vyhlásila Mezinárodní hudební rada při UNESCO roku 1975 a slaví se každoročně vždy 1. října. Tento den je věnován především hudbě klasické, protože vznikl na popud největších skladatelů 20. století, např. Dmitrije Šostakoviče. V Rusku je 1. říjen i tradičním začátkem koncertní sezóny.

Den hudby patří všem, po celém světě jsou organizována různá setkání umělců, soutěže a hudební besedy se skladateli. Hudba nás provází celým životem, již od dětství slýcháváme od maminek ukolébavky, ve školce pak přijdou písničky pro děti a s přibývajícím věkem děti hlavně zajímá to, co je „IN".

V televizi a na „youtubku" běží spousta hudebních seriálů pro dospívající jako je High School Musical, Hannah Montana nebo v současnosti velmi oblíbený příběh o talentované dívce, která po návratu do Buenos Aires, objeví pravou lásku a vášeň pro hudbu. Příběh pochází ze studia Disney a nese název Violetta.
V našem eshopu můžete vybírat z široké nabídky oblečení pro děti a doplňků pro děti s motivem těchto hudebních příběhů nebo také z velkého výběru oblečení pro děti s motivem celovečerního filmu Trollové, který vypráví o malých a šťastných skřítcích, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv.

Výsledky vyhledávání

E-shop vytvořil a spravuje Ing. Tomáš Neděla