Zpátky do školky a školy

S blížícím se koncem prázdnin a koncem léta nastávají rodičům starosti. Děti vyrostly, budou potřebovat nové dětské oblečení jak do školy, tak do školky, a samozřejmě i další doplňky, jako nové školní aktovky nebo batohy, penály, sešity, pyžamo, trička, tepláky, deštníky a vaky na cvičky nebo papuče. Chlapci nejvíce potřebují pořádné tepláky, aby mohli venku dovádět na průlezkách. Dívky dávají přednost šatům či sukni, aby mohly s kamarádkami tancovat.

Jak vybrat vhodné dětské oblečení, které by mělo úspěch u dětí i jejich kamarádů a bylo také za rozumnou cenu? A kde zakoupit pokud možno všechny potřeby pro malého školáka i do školky? Můžete navštívit některé z nákupních center nebo zvolit eshopy, kde lze nakoupit vše na jednom místě. Nakupování z pohodlí domova je rychlejší a máte větší výběr z různého dětského oblečení, hraček a jiných doplňků.

Je vcelku jedno, zda zvolíte české nebo zahraniční dětské oblečení. Děti na oblečení oceňují hlavně barevnost a obrázky. Velmi oblíbené je dětské oblečení s pohádkovými motivy, ať se jedná o pohádky ryze české nebo z tvůrčí dílny Disney. Motivy se mohou nacházet na nejrůznějších kusech oblečení, ať se již jedná o trička, kalhoty, šaty, čepice, plavky, mikiny, body nebo třeba pyžamo pro odpolední spánek ve školce. I školní nebo dětské batohy a vaky na cvičky se mohou pyšnit různými oblíbenými motivy. Dětem se půjde do školky veseleji, když na zádech ponese batůžek s Medvídkem Pú.

Pokud Vaše děti sledují pohádky a příběhy postaviček Disney, máte k dispozici takřka neomezený výběr, protože oblečení s pohádkovými motivy děti prostě milují. Obchody a eshopy s předškolními a školními nákupy s tím počítají a mnohé dětské oblečení zařadily i do slev. I ve slevě lze zakoupit kvalitní a dokonce vysoce módní výrobky s motivy, které děti milují.

Pod vlivem mediálních kampaní se děti dožadují i na oblečení obrázků postaviček z oblíbených seriálů. Oblíbená jsou například zvířátka z různých Disney seriálů, kočička Hello Kitty nebo Barbie zdobí trička malých parádnic, hoši nosí mikiny, batohy a vaky na cvičky s motivem Spidermana. V pyžamu Cars se bude klukům ve školce lépe usínat a holky se zase mohou předvádět v pyžamu Víla Zvoilka. Nesmíte zapomenou, že děti chodí do školky či školy i za děštivého počasí, proto potřebují pořádné holíky a pláštěnku či deštník, aby mohly cestou přeskakovat kaluže. Spokojené děti jsou šťastné a veselé.


Další články o módě a oblečení pro děti