Značkové oblečení za dobré ceny

Kojenecké oblečení

Chcete, aby kojenecké oblečení vašemu miminku slušelo a současně bylo kvalitní, praktické a originální? Takovou představu má každá maminka. Nákup kojeneckého oblečení by měl být příjemným zážitkem. Pokud však nemůžete pro své miminko sehnat oblečení v odpovídající kvalitě a za rozumnou cenu, zkuste nákup v e shopu.Z pohodlí domova vyberete všechno oblečení pro kojence – body, dupačky, kabátky, mikinky, overaly a další doplňky.

Velikosti a materiál kojeneckého oblečení

Oblečení pro kojence většinou zahrnuje oblečení pro miminka od narození až skoro do batolecího věku. Velikosti se označují čísly, nejčastěji jsou nabízeny velikosti 50, 56, 62, 68, 74, 80, 86 a 92. Důležitý je i materiál kojeneckého oblečení – pleť kojence je citlivá, takže v úvahu přichází pouze bavlna. Body, dupačky, čepičky, trička, kalhoty, ponožky, overaly i kabátky přicházejí do přímého styku s pokožkou, proto musí být bavlna jemná a měkká.

Oblečení pro kojence by mělo mít i atest zdravotní nezávadnosti. Dopřát miminku vkusné a kvalitní značkové oblečení za rozumnou cenu nebývá jednoduché. Záleží na tom, kde budete kojenecké oblečení nakupovat. V internetových obchodech jsou ceny vždy o něco nižší a mnohdy zde najdete kousky, jejichž nízká cena Vás překvapí. Sháníte dupačky, kalhoty, body, trička, overaly, mikiny, kabátky nebo ponožky? Pokud je nakoupíte najednou, bude cena za poštovné zanedbatelná.

Za kvalitu oblečení ručí i značka

I oblečení pro kojence by mělo být barevné. Malá miminka jistě zaujmou obrázky oblíbených pohádkových postaviček – body s medvídkem Pú, dupačky s myškou Minnie nebo Mickeym, overaly s Mašinkou Tomášem, trička s Jahůdkou nebo Bořkem stavitelem potěší i ty nejmenší. Značka- ať česká nebo zahraniční- by měla být i známkou kvality.


Další články o módě a oblečení pro děti