Dětské oblečení a pomůcky na bazén

Voda děti přitahuje bez ohledu na roční období. Návštěvy bazénů a vodní hrátky holky i kluci přímo milují. Ovšem i děti potřebují pro návštěvy koupališť a bazénu vhodné oblečení, různé doplňky a plavecké pomůcky. Kvalitní, pohodlný a příjemný materiál je u dětského oblečení a pomůcek na bazén samozřejmostí.

Děvčata si jistě ráda obléknou jednodílné nebo dvoudílné plavky s obrázky oblíbených populárních postav. K nejžádanějším patří motivy Barbie, Winx club, Jahůdka, Hello Kitty, Charmmy Kitty,Ariel nebo Minnie Mouse z dílny Walt Disney, Šmoulinka, Polly Pocket, Glee či Littlest Pet Shop. Chlapci si rádi vyberou z klasických slipových plavek nebo boxerek různých barev, velmi lákavé jsou potisky filmovými nebo pohádkovými postavami jako Cars, Mickey Walt Disney, Mimoni, Mašinka Tomáš, Spiderman, Gormiti, Tranformers, Bart Simpson, Beyblade, Generator Rex,Chuggington, Medvídek Pú, Scooby Doo, Sponge Bob a další. Vybrat si mohou i rodiče miminek a batolat – plavecký overálek nebo plavky pro batolata. Děti a hlavně rodiče potěší velká nabídka oblečení pestrých barev a různých velikostí.

Plavky s kytičkami, delfínky nebo krokodýlky jsou jak praktické, tak hezké. Ke krásným plavkám patří i plavecké doplňky. Ručníky, osušky, osušky s kapucí čili ponča na zahřátí se stejnými motivy jako plavky tvoří krásný plážový komplet. Kluci i dívky budou nadšeni když dostanou takový komplet s obárky Cars či Minnie Disney. Děti jistě potěší i další potisky jako Angry Birds, Bakugan, Boofle, Go Diego Go, Me To You, Monster High, Peppa Pig, Ledové Království, Víla Zvonilka, Hannah Montana nebo motivy různých sportovních klubů.

Pro bezpečný pobyt ve vodě můžete děti vybavit pomůckami – plaveckými pásy nebo rukávky, samozřejmě s obrázky, které je možno sladit s plavkami a osuškou a vytvořit roztomilý komplet. Ke koupání nebo výuce plavání patří i plavecké čepice a značkové plavecké brýle v módním provedení i barvách. Baby nadlehčovací kroužky nebo rukávky, plavecká čepice v provedení Ryba, Žralok, Kočka nebo Želva i plavecká deska Klasik, Medvídek, Mořský koník nebo Kytička potěší každé dítě. Různé hračky do vody přispějí k všeobecné pohodě – kroužky, kačenky do vody, nafukovací lehátka, kruhy a míče třeba s motivem Krtka, plovoucí zvířátka, potápěcí mušle, řasy nebo koníci zaujmou nejen děti, ale i rodiče. Vybavte své ratolesti vhodným dětským oblečením a plaveckými pomůckami a děti budou s nadšením chodit plavat.


Další články o módě a oblečení pro děti