Novinky v nabídce dětského oblečení

Povlečení NHL Washington Capitals Stripes , Barva - Červená , Velikost - 140x200

Povlečení NHL Washington Capitals Stripes

Hokejové povlečení Washington Capitals. Povlečení je vyrobeno z hladké 100% bavlny. Rozměr povlečení je 140x200/ 70x90 cm. Vhodná barva prostěradla je červená, tmavě modrá nebo bílá. Povlečení má zapínání na zip.
Najdete v oddělení Sportovní kluby
699,- Kč
Hokejové povlečení NHL Boston Bruins Stripes , Barva - Černo-žlutá , Velikost - 140x200

Hokejové povlečení NHL Boston Bruins Stripes

Povlečení NHL Boston Bruins je oboustranné. Na jedné straně povlaku přikrývky je velký klubový znak, který vyniká na černém podkladě. Po bocích povlaku jsou menší loga hokejového klubu Boston, olemovány žlutou bordurou. Opačná strana povlaku přikrývky je žlutá, poseta klubovými znaky Boston Bruins. Povlak polštáře je z obou stran stejný a vzor je shodný s lícní stranou povlaku přikrývky. Povlečení je vyrobeno z hladké 100% bavlny. Rozměr povlečení je 140x200/ 70x90 cm. Vhodná barva prostěradla...
Najdete v oddělení Sportovní kluby
699,- Kč
Povlečení NHL Detroit Red Wings Stripes , Barva - Červená , Velikost - 140x200

Povlečení NHL Detroit Red Wings Stripes

Povlečení Detroit Red Wings nejen pro děti. Logo křídel v bílé barvě je umístěno přímo ve středu povlaku. Po bocích vedou svisle malé klubové znaky, ohraničeny bílou bordurou. Druhá strana povlaku je pouze s malými logy Detroitu. Povlak na polštář je z obou stran stejný, shodný s lícní stranou povlaku přikrývky. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny a jeho rozměry jsou 140x200/ 70x90. Vhodná barva prostěradla je červená nebo bílá. Povlečení má zapínání na zip.
Najdete v oddělení Sportovní kluby
699,- Kč
Povlečení NHL Pittsburgh Penguins Stripes , Barva - Černá , Velikost - 140x200

Povlečení NHL Pittsburgh Penguins Stripes

Povlečení Pittsburgh Penguinsnejen pro děti. Povlečení je vyrobeno z hladké 100% bavlny. Rozměr povlečení je140x200/ 70x90 cm. Povlečení má zapínání na zip
Najdete v oddělení Sportovní kluby
699,- Kč
Povlečení NHL San Jose Sharks Stripes , Barva - Zeleno-modrá , Velikost - 140x200

Povlečení NHL San Jose Sharks Stripes

Hokejové povlečení San Jose Sharks. Povlečení je vyrobeno z hladké 100% bavlny. Rozměr povlečení je 140x200/ 70x90 cm. Vhodná barva prostěradla je modrá, černá, oranžová nebo bílá. Povlečení má zapínání na zip.
Najdete v oddělení Sportovní kluby
699,- Kč
Povlečení NHL Vegas Golden Knights Stripes , Barva - Šedá , Velikost - 140x200

Povlečení NHL Vegas Golden Knights Stripes

NHL povlečení Vegas Golden Knigts. Povlečení je vyrobeno ze 100%bavlny a jeho rozměry jsou 140x200/ 70x90 cm. NHL povlečení Vegas Golden Knights je opatřeno zipem.
Najdete v oddělení Sportovní kluby
699,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Vesmír , Barva - Modrá , Velikost lahve - 0,5 L

ZDRAVÁ LAHEV Vesmír

ZDRAVÁ LAHEV Vesmír 0,5 lZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně. Popis: ZDRAVÁ LAHEV je originální český výrobek vyrobený z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely, neobsahuje ftaláty, změkčovadla ani bisfenol A.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
209,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Svět princezen , Barva - Růžová , Velikost lahve - 0,5 L

ZDRAVÁ LAHEV Svět princezen

ZDRAVÁ LAHEV Svět princezen 0,5 lZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení Pohádkové motivy
200,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Stavba , Barva - Žluto-modrá , Velikost lahve - 0,5 L

ZDRAVÁ LAHEV Stavba

ZDRAVÁ LAHEV Stavba 0,5L. ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
200,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Rebelka , Barva - Oranžová , Velikost lahve - 0,5 L

ZDRAVÁ LAHEV Rebelka

ZDRAVÁ LAHEV Rebelka 0,5L. ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
200,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Dinosauři , Barva - Zelená , Velikost lahve - 0,5 L

ZDRAVÁ LAHEV Dinosauři

ZDRAVÁ LAHEV Dinosauři 0,5L. ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
200,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Méďa a Tučňák , Barva - Bílo-žlutá , Velikost lahve - 0,5 L

ZDRAVÁ LAHEV Méďa a Tučňák

ZDRAVÁ LAHEV Méďa a Tučňák 0,5L. ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
200,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Krtek a jahody , Barva - Bílo-červená , Velikost lahve - 0,5 L

ZDRAVÁ LAHEV Krtek a jahody

ZDRAVÁ LAHEV Krtek a jahody - červené 0,5 lZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení Pohádkové motivy
219,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Káva , Barva - Světle béžová , Velikost lahve - 0,5 L

ZDRAVÁ LAHEV Káva

ZDRAVÁ LAHEV Káva 0,5L. ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
200,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Smajlík , Barva - Modro-žlutá , Velikost lahve - 0,7 L

ZDRAVÁ LAHEV Smajlík

ZDRAVÁ LAHEV Smajlík 0,7 lZDRAVÁ LAHEV je nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
217,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Anděl , Barva - Černo-růžová  , Velikost lahve - 0,7 L

ZDRAVÁ LAHEV Anděl

ZDRAVÁ LAHEV Anděl 0,7 lZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
217,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Hippies , Barva - Bílo-zelená , Velikost lahve - 0,7 L

ZDRAVÁ LAHEV Hippies

ZDRAVÁ LAHEV Hippies 0,7 lZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
217,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Tenisky , Barva - Růžovo-zelená , Velikost lahve - 0,7 L

ZDRAVÁ LAHEV Tenisky

ZDRAVÁ LAHEV Tenisky 0,7 lZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
217,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Pulse 0,7 l , Barva - Tmavě šedá , Velikost lahve - 0,7 L

ZDRAVÁ LAHEV Pulse 0,7 l

ZDRAVÁ LAHEV Pulse 0,7 lZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
217,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Vážky , Barva - Světle zelená , Velikost lahve - 1,0 L

ZDRAVÁ LAHEV Vážky

ZDRAVÁ LAHEV Vážky 1,0 lZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
247,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Sport modrý , Barva - Modrá , Velikost lahve - 1,0 L

ZDRAVÁ LAHEV Sport modrý

ZDRAVÁ LAHEV Sport modrý 1,0 lZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
235,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Drak , Barva - Zelená , Velikost lahve - 1,0 L

ZDRAVÁ LAHEV Drak

ZDRAVÁ LAHEV Drak 1l ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
235,- Kč
ZDRAVÁ LAHEV Lapač snů , Barva - Růžová , Velikost lahve - 1,0 L

ZDRAVÁ LAHEV Lapač snů

ZDRAVÁ LAHEV LAPAČ SNŮ 1L ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů a díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
Najdete v oddělení ZDRAVÁ LÁHEV
235,- Kč
Povlečení Kočička Mína , Rozměr textilu - 140x200 , Barva - Růžová

Povlečení Kočička Mína

Dětské povlečení Kočička Mína je oboustranné a určeno především malým slečnám. Lícní strana povlaku přikrývky je růžová, s bílými puntíky a Kočičkou Mínou, která má kolem krku barevný, zimní šál. Povlak polštáře je z obou stran stejný, růžový, s bublinou a nápisem Rozměry povlečení jsou 140x200/ 70x80 cm a je opatřeno certifikátem EKO-TEX Standard 100. Dětské povlečení je opatřeno zipem
Najdete v oddělení Dětské povlečení
499,- Kč
Povlečení Krokodýl , Rozměr textilu - 140x200 , Barva - Modro-zelená

Povlečení Krokodýl

Dětské povlečení Krokodýl je oboustranné a je vyrobeno ze 100% bavlny. Na lícní straně povlaku přikrývky je veselý Krokodýl, který se chystá surfovat. Barevný podklad povlečení tvoří široké bílé a světle modré pruhy. Rozměry povlečení jsou 140x200/ 70x80 cm a je opatřeno certifikátem EKO-TEX Standard 100. Dětské povlečení je opatřeno zipem.
Najdete v oddělení Dětské povlečení
499,- Kč
Povlečení Ledové Království Olaf , Rozměr textilu - 140x200 , Barva - Tyrkysová

Povlečení Ledové Království Olaf

Oboustranné povlečení Frozen Disney Olaf je laděno do modrých barev. Na lícní straně povlaku přikrývky stojí princezna Anna a Elsa a přímo uprostřed stojí jejich kamarád sněhulák Olaf. Na reverzní straně povlaku přikrývky je noční městečko Ledového Království. Z povlaku na polštář se na Vás z obou stran bude usmívat sněhulák Olafné. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, opatřeno je zipem. Rozměr povlečení je 140x200/ 70x80 cm.
Najdete v oddělení Dětské povlečení
499,- Kč
Povlečení Medvídek , Rozměr textilu - 140x200 , Barva - Béžová

Povlečení Medvídek

Dětské povlečení Medvídek je oboustranné a je vyrobeno ze 100% bavlny. Bavlněné povlečení je hnědé barvy s velkým Medvídkem, který má kolem sebe srdíčka bílé a červené barvy. Rubová strana povlečení je celá hnědá, jako čokoláda. Povlak na polštář je z obou stran stejný, s Medvídkem. Rozměry povlečení jsou 140x200/ 70x80 cm a je opatřeno certifikátem EKO-TEX Standard 100. Dětské povlečení je opatřeno zipem.
Najdete v oddělení Dětské povlečení
499,- Kč
Povlečení Medvídek Míša , Rozměr textilu - 140x200 , Barva - Oranžová

Povlečení Medvídek Míša

Dětské povlečení Medvěd Míša je oboustranné. Lícní strana povlaku přikrývky je oranžová, s bílými puntíky. Z jeho středu se na Vás upřeně dívá Medvěd Míša, který svým milým pohledem láká děti do postýlek . Reverzní strana povlečení je tvořena z nepravidelných, svislých pruhů,které jsou tyrkysově zelené, oranžové a černé. Povlak polštáře je z obou stran stejný, s "bublinou" a nápisem beaer. Rozměry povlečení jsou 140x200/ 70x80 cm. Dětské povlečení je opatřeno zipem.
Najdete v oddělení Dětské povlečení
499,- Kč
Povlečení s Kočkou , Rozměr textilu - 140x200 , Barva - Bílo-fialová

Povlečení s Kočkou

Dětské povlečení se Kočkou je oboustranné, vyrobeno ze 100% bavlny a jeho rozměry jsou 140x200/ 70x80 cm. Na lícní straně povlaku přikrývky se na Vás dívá malé koťátko Kočky, která Vám při usínání může dělat milou společnost. Reverzní strana povlaku přikrývky je pruhovaná, kdy pruhy fialkové, oranžové a bílé vedou horizontálně. Povlak na polštář je barvy filkové s nápisem Hello!, který se opakuje i na povlaku přikrývky. Dětské povlečení je opatřeno zipovým zapínáním.
Najdete v oddělení Dětské povlečení
499,- Kč
Povlečení Sloníci , Barva - Žluto-šedá , Velikost - 140x200

Povlečení Sloníci

Povlečení Sloníci pro děti je oboustranné a vyrobeno ze 100% bavlny. Na jedné straně povlaku přikrývky vedou střídavě, ve vodorovném tvaru bílé a černošedé pruhy, na kterých stojí dva roztomilí Sloníci žluté a zelenkavé barvy. Druhá strana povlečení je bez vzoru, ale v krásné, ostře žluté barvě. Povlak polštáře je z obou stran stejný, všude jsou dva malí Sloníci. Rozměry povlečení jsou 140x200/ 70x80 cm a je opatřeno certifikátem EKO-TEX Standard 100. Dětské povlečení je opatřeno zipem.
Najdete v oddělení Dětské povlečení
499,- Kč