Dovolená s dětmi

Letošní dovolenou jsme se rozhodli strávit v nedalekých termálních lázních v Maďarsku. Do auta jsme nabalili nejdůležitějí věci. Plavky pro děti a jejich plážovou obuv jsme radši dvakrát zkontrolovali. Všichni jsme se moc těšili, jeli jsme i s našimi kamarády a jejich dětmi, tak bylo o zábavu postaráno.

Hned v den příjezdu jsme šli ty velké lázně omrknout. Byli jsme nadšeni a děti měli příležinost vyzkoušet své nové plavecké pásy a nadlehčovací rukávky. Musím říct, že s těmi plaveckými pásy a rukávky jsme byli všichni spokojeni. Pásy spolehlivě držely kolem pasu, nepadaly a dětem při dovádění ve vodě vůbec nepřekážely, takže je prakticky vůbec nesundávaly. Rukávky jsme využili hlavně u menších dětí, také pevně drželi a nezklouzávali z rukou. Tyto plavecké pomucky děti bezpečně drželi nad vodou a ty se díky tomu ve vodě vůbec nebály a tak se naučili plavat a spoustu nových kousků. Nafukovací kruh i rukávky dětem dost omezuje v pohybu a hrozí zde jejich propíchnutí, ale tyto pěnové plavecké pomůcky dětem umožňují snadný pohyb.

U bazénu jsme pro děti využili plážové osušky s pohádkovým motivem a pro jistotu jsme měli nachystané ještě osušky s kapucí, ve kterých rádi chodili na místní výbornou zmrzlinu. Přes poledne jsme si zašli na nějakou svačinu a holky se při té příležitosti rády předváděly v ponču s Jahůdkou.

V termálních lázních jsme většinou strávili celý den a domů jsme se vraceli až navečer. Rychle jsme pověsili plavky, plováky a osušky na sušák a chystali se k večeři. Párkrák jsme si večer zašli do místní restaurace na jídlo. Dívky to vzaly slavnostně a oblékly se do krásných šatů, chlapci stačilo tričko Toy Story a pohodlné kraťasy. Cestou dováděly, jako by po náročném dni nebyli vůbec unavené. Po vyčerpávacíjím dni jsme byli rádi, že můžeme ulehnout do postele. Byla to krásná dovolená, bohatá na zážitky. Děti i my jsme si ji opravdu užili.

 


Další články o módě a oblečení pro děti