OBJEDNÁVEJTE DO PONDĚLÍ 18.12. A ZARUČÍME VÁM DORUČENÍ DO VÁNOC!!!

Dětské hrací deky

Multifunkční hrací podložky a deky jsou důležité pro rozvoj dětské představivosti i smyslů. Z našeho výběru si určitě vyberete ten pravý kousek pro Vaše dítě. Multifunkční pěnová hrací podložka PlayTo je velmi univerzální a řeší mnoho problémů. Dostatečně velká na to, aby na ni Vaše dítě mohlo legálně spát, nebo se na ní mohou hrát s rodiči. Nabízíme několik variant, například podložku s noční oblohou nebo s motivy z Londýna a města. Hrací deky s melodiemi jsou také oblíbené a nabízíme je v několika verzích a barvách. Například s motivy medvídka nebo slona, ale i s elegantními květinovými vzory. Skvělá volba pro rozvoj smyslů Vašeho dítěte.
  • Velikost: 90 cm Pandí uši vyrobené ze šustivých materiálů s různou texturou. Tvář pandy je vyrobená z různých textur. Smyčky na...
    Barva : Barevná
    955

Výsledky vyhledávání

doprava

nyní od

29,- Kč

image/svg+xml zasilkovna

Kupte svému dítěti hrací deky online v našem E-shopu

Nakupujte hrací deky bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii hrací deky máme auta pro každé dítě a kromě toho i deskové hry , doplňky a ostatní , edukační hračky , fidget spinner, pop , figurky .

Více jak 10 let na trhu

Provozujeme E-shop již přes 10 let a máme tak mnoho zkušeností a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme připraveni Vám nabídnout široký sortiment zboží za skvělé ceny.

30 dní na vrácení zboží

Chápeme případnou změnu názoru a proto Vám umožňujeme do 30 dnů vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu

881 ks zboží nejen pro děti skladem

Ve vlastním skladu evidujeme nyní 881 ks zboží nejen pro děti, které jsou připraveny ihned k dodání