Dětské módní oblečení - styl

Čím je vaše dítě starší, tím více budete, chtě nechtě, muset podléhat módním vlnám. Děti jsou ovlivněné pohádkovými postavičkami, seriálovými příběhy, princeznami i akčními hrdiny, a to všechno se odvíjí i na výběru jejich oblečení. Oblečení pro děti tedy také podléhá módním trendům, většinou podle toho, na co se děti zrovna v tom období rády dívají v televizi. Proto není divu, že v jejich šatníku najdeme často tričko s motivy Mickey Mouse, Hot Wheels, Medvídka Pú, Hello Kitty nebo Mimoni.

Dětské oblečení s nejrůznějšími pohádkovými motivy je prostě a jednoduše trendy. A nezáleží na tom, jestli jsou vašemu dítěti dva, tři nebo čtyři roky. Pokud je vezmete sebou do obchodu, sami se poženou tam, kde uvidí tričko se svým oblíbeným seriálovým či filmovým hrdinou. Každý rodič své dítě zná a ví, co se jeho ratolesti právě nejvíc líbí. Pokud chcete svému děťátku udělat radost, stačí sednout k internetu a vybrat nějaké to tričko s Jahůdka, Bagukan, Simpsons a dalšími postavami.

V posledí době nejvce letí oblečení s motivem Frozen - Ledové Království. Každá dívka chce mít nějaký kousek oblečení s  Princeznou Anou či Elsou. Oblíbené jsu také Hello Kitty a Charmmy Kitty. Jedná se o roztomilou animovanou postavičku, kočičku s mašličkou u jednoho ouška. Její jemný obličejík zdobí nejedno dívčí tričko, tuniku či šaty. Na léto bychom určitě doporučovali třeba dívčí tričko s krátkým rukávem s motivem Hello Kitty, případně šaty s rukávkem Jahůdka, na hlavu pak určitě kšiltovku Polly Pocket , která bude zároveň chránit před škodlivými slunečními paprsky.

U chlapečků v současné době vede především Želvy Ninja, Mimoni a Angry Birds . Postavička tohoto akčního hrdiny či super auta pak zdobí nejedno chlapecké pyžamo, tričko s dlouhým nebo s krátkým rukávem, ale také třeba chlapecké slipy nebo plavky. Většinou nechcete mít své dítě oblečené od hlavy až k patě v oblečení s motivem Spidermana nebo Hello Kitty, avšak na druhou stranu chcete dítěti vyhovět a pořídit mu to, po čem nejvíc touží. Určitým kompromisem pak je, pokud zvolíte třeba právě nějaké to bavlněné tričko s Cars nebo Spidermanem. Takové tričko se pak hodí k jakémukoli dalšímu dětskému oblečení, ať už se jedná o kraťasy, dlouhé či krátké kalhoty, můžete ho doplnit jakýmkoli svetrem nebo mikinou. Stejně tak pyžama Spiderman si Váš syn užije doma klidně každou noc, slipy Spiderman každý den apod.

Pokud koupíte holčičce tričko se Zvonilkou, bude nesmírně šťastná. A šťastní budete i vy, protože takové tričko pak můžete skvěle kombinovat s dívčími kalhotami i s šaty, doplnit jakýmkoli dívčím svetříkem nebo mikinou. Dětem se prostě pohádkové postavičky velmi líbí. A když se porozhlédnete kolem sebe, uvidíte, že nejedna holčička má na sobě něco od Minnie a nejeden chlapeček pak třeba tričko Sponge Bob. A dětského oblečení si všímají i děti samotné. Vzájemně si komentují už i ti dvouletí prckové, co mají zrovna na sobě, hodnotí a mají radost z toho, že kamarád či kamarádka nosí jejich oblíbenou pohádkovou či filmovou postavičku. Kupovat oblečení s dětskými pohádkovými motivy bychom se tedy určitě neměli bát. Naopak, v dětském věku je to docela žádoucí.


Další články o módě a oblečení pro děti