28. květen - Světový den her

Tato neděle 28. května 2017 patří hrám, je totiž Světový den her, který v roce 1999 vyhlásila Mezinárodní asociace knihoven hraček (International Toy Library Association).

Oslavte tento den tím, že se se svými blízkými a přáteli setkáte u jednoho stolu a zahrajete si některou ze společenských her. V dnešní době je na trhu velký výběr z různých druhů her, hry pro děti, rodinné hry, party hry nebo obtížnější strategické hry.

V našem obchodě můžete vybírat z pestré nabídky dětských her a hraček. Na blížící se léto můžete svým dětem koupit hračky do vody nebo pro dlouhé chvíle v nepříznivém počasí pořídit některou z dětských deskových her, jako je hra Domino Minnie Mouse, soubor her Ledové království nebo stolní hra Peppa na pikniku.

 

Protože je dnes Světový den her a protože bychom Vás rádi potěšili, zahajujeme soutěž o hru Pexeso Ledové Království! Co musíte udělat?

1. Odpovězte do komentáře pod tento příspěvek na otázku: Kterou z našich postaviček máte nejraději a proč právě ji? 

2. Sdílejte tento článek, nezapomeňte!

Končíme následující čtvrtek 1.6.2017 ve 23:59. Snažte se o co nejzajímavější odpověď :) Vítěze s největším počtem "lajků" vyhlásíme v komentáři během pátku příštího týdne.

 

 


Další články o módě a oblečení pro děti