Začátek školního roku je tady!

 

Pro menší děti, které ještě nečeká školní docházka, ale navštěvují zatím jen školku, u nás můžete vybírat z velkého výběru papučí nebo pyžam na poobědní odpočinek.

Pro děti školou povinné je základem kvalitní aktovka, u nás můžete vybírat z aktovek a batohů s motivy oblíbených pohádkových hrdinů jako je Frozen nebo Spiderman. Podobně také penály jsou k dostání v různých typech a designech, které můžete sladit s aktovkou. Do pouzdra budete jistě potřebovat tyto základní psací potřeby: obyčejné tužky, pastelky, ořezávátko, gumu, malé pravítko a nůžky s kulatou špičkou. K uspořádání věcí v aktovce jistě oceníte naši nabídku desek na sešity nebo na abecedu.

Důležitou součástí vybavení do školy je i box na svačinu a láhev na pití, v našem eshopu máme velký výběr tzv. Zdravé láhve.

V neposlední řadě budete potřebovat oblečení pro děti na hodiny tělocviku, nejvhodnější je tričko s krátkým rukávemkraťasy nebo legíny a obuv se světlou podrážkou. Tento cvičební úbor nebo jen samotné přezůvky můžete uložit do některého z těchto pytlíků a vaků.

 


Další články o módě a oblečení pro děti